Giyilebilir teknoloji ürünlerine gelince, smartwatches en hızlı büyüyen kategoridir ve yavaşlamazlar. Akıllı telefonlar kadar yaygın olmasa da, akıllı saatler artık sadece meraklı nesneler değil. En iyi akıllı saatlerden bazıları, adımları izleyerek, kalp atış hızınızı izleyerek ve size bileğinizden anında anında bildirim alarak hayatınızı kolaylaştırır. Tüm bu işlevsellik, sürekli dolaşmak ve telefonunuzu dışarı çekmek zorunda kalmadan eller serbest yaşamayı kolaylaştırır. Birçoğu, çeşitli spor izleme özellikleri ve su geçirmez çantalar sunarken, diğerleri, Spotify , Apple Music ve iHeartRadio gibi popüler hizmetleri destekliyor;. Bir smartwatch pazarındaysanız, Apple, Fossil, Samsung, Garmin ve Fitbit, size yardımcı olmak için oldukça önemli fırsatlar sunuyor.

Birçok analist, smartwatch pazarının büyümeye devam edeceğine inanıyor, büyük markalar yeni özellikler ekliyor ve bu giyilebilir ürünleri daha uygun hale getiriyor. Bu nedenle, yüksek teknolojiye sahip, eller serbest giyilebilir kablolara dalmaya hazırsanız ve biraz para biriktirmek istiyorsanız, şu anda çevrimiçi olan en iyi smartwatch fırsatlarını okuyun. Bu ucuz akıllı saatlerin bazıları Baselworld şovunda gösterilmeyebilir, ancak bu hala mükemmel bütçe seçenekleri olmadığı anlamına gelmez.

En iyileri

Apple Watch Serisi 3 – 229 ABD Doları

Apple Watch Series 3 bir nesil olmasına rağmen hala piyasadaki en iyi smartwatlerden biri. Bluetooth yoluyla mesaj göndermek ve almak, sosyal medya hesaplarınızı takip etmek ve dahili GPS ile egzersizlerinizi takip etmek için kullanabilirsiniz. Bu model siyah bir spor bandında 42mm daha büyük ekrandır.

Normalde 309 dolar olarak fiyatlandırılan Apple Watch Series 3, Amazon’dan yalnızca 229 dolar için kullanılabilir.

Samsung Gear S3 Sınırlı – 235 Dolar

Samsung Gear S3 Sınırlı - 235 Dolar

Samsung Gear S3 Sınırlı – 235 Dolar

Herkes Apple ve iOS ile takıntılı değil. İşletim sistemi konusunda agnostik veya Android hayranları olarak kalanlarımız için bu indirim faydalı olacaktır. En sevdiğimiz fırsatlardan biri Samsung’dan geliyor ve sağlam bir favorimiz . Muhteşem görünümlü Gear S3, metalik gri çelik kasası ve kalın kauçuk ya da deri bilek kayışı sayesinde klasik ancak faydacı bir yapıya sahip. Sağlam Gorilla Glass dokunmatik ekranın yüzünü koruyor ve kasa, toza, neme ve darbelere karşı askeri koruma sağlıyor.

Gear S3’te ayrıca uygulamalar, bildirimler ve daha fazlası arasında gezinmek için kullanabileceğiniz dönen bir çerçeve bulunur. Diğer seçenekler gibi, telefonunuzla kablosuz olarak senkronize olur ve S3’te çeşitli sağlık izleme işlevlerinin yanı sıra bir kalp atış hızı monitörü bulunur. Sağlam Samsung Gear S3 Frontier, Amazon’dan 236 dolara satılıyor ve Samsung sevenler için harika çalışıyor.

Geri Kalanlar

AMAZFİT BİP – $ 72

AMAZFİT BİP - $ 72
AMAZFİT BİP – $ 72

Süper uygun fiyatlı, saçma bir bütçe smartwatch arıyorsanız, yeni Amazfit Bip’i düşünün. Engebeli Bip, standart dijital saatinizden daha fazlasını arayan aktif kullanıcılar için mükemmel olan düşük maliyetli, fırfırsız spor saati tasarımını tercih ederek çoğu zili ve ıslığı keser (kalp hızı monitörü ile G-Shock, özelleştirilebilir bir yüz düşünün) ve akıllı bağlantı).

Bu ucuz smartwatch, Android ve iOS cihazlarıyla uyumludur ve Mi Fit arkadaşı uygulaması aracılığıyla fitness ölçümlerini yüklemek ve izlemek için telefonunuzla kablosuz olarak senkronize edilebilir. Çanta toza ve suya dayanıklıdır ve en etkileyici şekilde dahili batarya şarj edilmeden önce 30 güne kadar sürebilir. Amazfit Bip, Amazon’da sadece 70 $ ‘lık bir araya gelerek, toplamda en uygun akıllı saatlerden biri.

APPLE WATCH 3 – 299 DOLAR

APPLE WATCH 3 - 299 DOLAR
APPLE WATCH 3 – 299 DOLAR

Eğer bir Apple aşığıysanız ve bir Seri 4 için 384 $ hala sizin için biraz fazla ise, Apple Watch Serisi 3 sizin için doğru seçim olabilir. En son modelin işlem hızını ve sağlıkla ilgili izlemeyi eksi olarak sahip olduğu özelliklerin çoğunu sunar. Ancak şu Şu anda Amazon’da 279 $ sadece 279 dolar iken , bir smartwatch’tan ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi fiyatın bir kısmını elde edeceksiniz.

SKAGEN HAGEN BAĞLI – 85 $

SKAGEN HAGEN BAĞLI - 85 $
SKAGEN HAGEN BAĞLI – 85 $

Smartwatches ilk piyasaya sürüldüğü zaman, temel pazarlama adımı onları “bileğiniz için bir akıllı telefon” olarak tanıtıyordu. Kullanıcılar başlangıçta stoklandılar, ancak nihayetinde ikna olmamışlardı, özellikle de ilk nesil akıllı saatlerin söylendiği vaat edilen kolaylıktan bahsetmediği için sağlamak. Ancak son zamanlarda, Skagen Hagen Connected gibi büyük hibrit akıllı saatlerin artan popülaritesini eski okul kol saatleri ve ileri teknoloji ürünü smartwatch arasındaki boşluğu düzgün bir şekilde kapatan gördük . Bu saatler her zaman açık bir ekrana veya bir e-kağıt dokunmatik ekrana sahip olmayabilir, ancak daha uzun bir batarya ömrüne sahiptir ve Android akıllı telefonlarla iyi bir şekilde eşleşir.

Hagen hibrid, süper hassas kuvars hareketiyle çalışır ve aynı zamanda aktivite izleme, çağrı ve metin bildirimleri, uyku kalitesi analizi ve daha fazlasını sağlamak için bu klasik görünümlü saatin akıllı telefonunuzla senkronize edilmesini sağlayan yerleşik smartwatch bağlantısı özelliğine sahiptir. Çoğu Skagen Hagen modeli 150 ila 160 dolar arasında değişiyor, ancak şimdi çelik ve kahverengi deri Hagen Connected’ı Amazon’dan sınırlı bir süre için 119 dolar karşılığında ekonomik bir şekilde puanlandırabilirsiniz.

TICWATCH E

TICWATCH E
TICWATCH E

Movboi’nin yeni Ticwatch E , satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı saatlerden biri ve sürpriz bir hit oldu. Bu bütçe dostu giyilebilirlik, bazı fitness takipçilerine göre daha düşük maliyetli olmakla birlikte , çok çeşitli harika uygulamalarla kullanım için tam bir Android Wear 2.0 işlevselliği grubuna sahiptir . Kolay sesli komutlar kullanarak mesajlara cevap vermenize, soru sormanıza, hatırlatıcı ayarlamanıza ve daha pek çok şeye izin veren Google Asistanı içerir. Aynı zamanda iyi bir batarya ömrüne sahiptir, ancak kullanmadan önce en az iki saat şarj etmeniz gerekecektir.

Ticwatch, dahili kalp atış hızı monitörü ve spor izci fonksiyonları sayesinde bir spor akıllı saati olarak çift görev yapar. Amazon’dan 130 dolara, 30 dolara varan indirimle, Ticwatch E, sizi terk etmeyecek tam özellikli bir akıllı saat için piyasadaysanız satın almak için giyilebilir.

VTECH KİDİZOOM DX2 — $59

VTECH KİDİZOOM DX2 — $59
VTECH KİDİZOOM DX2 — $59

Kendi smartwatch’larını sevecek genç bir teknisyen tanıyorsanız, VTech’in Kidizoom DX2’si sadece bilet. Giyilebilir bu ucuz smartwatch, çocuklara nasıl zaman söyleyeceklerini öğretmek için 55 dijital ve analog saat yüzü ile birlikte geliyor. Ayrıca, adımsayar, oyunlar için jiroskopik hareket sensörü ve video ve fotoğraf çekmek için iki kamera gibi dahili bilek temelli özellikler de var. Ürünle birlikte verilen USB kablosu, saati şarj etmek, VTech Learning Lodge’dan yeni oyunlar ve saat yüzleri indirmek ve bilgisayarınıza veya SIM karta fotoğraf ve video klip yüklemek için kullanılabilir.

Kidizoom DX2, günlük “çocuk kullanımına” ve bununla birlikte gelen çarpma ve düşmelere dayanmasına yardımcı olan metal ve kauçuk bir mahfazaya sahiptir. Aynı zamanda uygun fiyatlı: VTech Kidizoom DX2, Walmart’tan 48 dolara geliyor ve kendi saatini izlemek isteyen çocuklar için en ucuz akıllı saatlerden biri.

GARMİN VÍVOSMART HR — $85

GARMİN VÍVOSMART HR — $85
GARMİN VÍVOSMART HR — $85

Sağlam ve uygun fiyatlı, rahatlama yapan bir spor smartwatch için, sağlık temelli Garmin Vivosmart HR’ye göz atın. Bu fitness takipçisi; metin, arama, e-posta, takvim ve sosyal medya uyarılarıyla birlikte adımları, mesafeyi, kalorileri ve kalp atış hızını gösterir. Aynı zamanda bir alarm saati vardır. Kullanımı kolaydır, size hareketli bir çubuk ve titreşim uyarısı ile aktif kalmanızı hatırlatır. Merdivenlerden çıkarken izleyen ve egzersiz yoğunluğunuzu ölçen entegre bir barometrik altimetre bile vardır, böylece ilerlemenizi haftalık hedeflere göre izleyebilirsiniz. (Ancak, bu belirli modelle telefon görüşmesi yapamazsınız.)

Ayrıntılı kalori takibi için MyFitnessPal’da bir hesap oluşturabilir ve onu tüketilen kalorileri yakılan toplam kalori ile karşılaştırmanıza ve diğerleriyle mücadelede rekabet etmenize olanak sağlayan Garmin Connect hesabınıza bağlayabilirsiniz. Bu pedometre smartwatch, beş güne kadar pil ömrünün yanı sıra kullanışlı, müdahaleci olmayan bir dokunmatik ekran tasarımına sahiptir. Amazon’dan bu bütçe smartwatch sadece 85 $ ‘a alın.

FOSSİL GEN 4 Q VENTURE HR — $272

FOSSİL GEN 4 Q VENTURE HR — $272
FOSSİL GEN 4 Q VENTURE HR — $272

İşte yeni bayanlar için yeni, klasik görünümlü Fossil hibrit smartwatch – yeni Gen 4 Q Venture. Güncellenen Fosil Araştırmacı gibi, bu hibrit kronometre, bir kalp atış hızı monitörü ve dahili GPS gibi yeni ilavelerin yanı sıra fitness takibi ve Bluetooth bağlantısı gibi akıllı özelliklerle geleneksel bir saat kasası tasarımını eşleştirir. İOS veya Android cihazınızla eşleştirdiğinizde, aramalar, metinler, sosyal medya güncellemeleri ve daha fazlasını aldığınızda Venture sizi bilgilendirir. Ayrıca günlük faaliyetlerinizin ilerleyişini bir bakışta izleyebilir.

Explorist’in geleneksel estetiğini seviyorsanız ama biraz daha kadınsı bir şey tercih ediyorsanız, Q Venture aynı derecede uygun bir alternatiftir: Bu harika görünümlü hibrid smartwatch’ı çeşitli renklerde ve kasa / kayış kombinasyonlarında Amazon’dan 275 dolara çıkarabilirsiniz. ve Walmart.

FİTBİT BLAZE SPECİAL EDİTİON — $168

FİTBİT BLAZE SPECİAL EDİTİON — $168
FİTBİT BLAZE SPECİAL EDİTİON — $168

Bir smartwatch istemek için birçok farklı neden var, ancak fitness takibi listenizin en üstünde ise, giyilebilir bir Fitbit ihtiyacınız olan şeydir. Alta ve Flex 2 gibi bu saygın markadan daha basitleştirilmiş seçeneklerin aksine , Blaze akıllı bir adımsaçtan daha fazlasıdır . Bu kullanışlı saatle vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu daha iyi anlamak için dinlenme kalp atış hızınızı, günlük yakılan kalorileri ve çıkılan merdiven uçuşlarını izleyebilir ve hatta uyku monitörünü kullanabilirsiniz. Fitbit günün istatistiklerine hızlı bir bakış sunar ve hatta koşu bandı üzerinde koşma, bisiklete binme, halter ve hamster-wheeling gibi spor egzersizlerini izlemenizi sağlar.

Bir Bluetooth smartwatch olarak, Fitbit Blaze oldukça standart. Beş güne kadar pil ömrü, dahili GPS ve akıllı telefon işlevi sayesinde, piyasadaki en iyi markalardan birinde görmeyi beklediğiniz tüm teknolojiye sahiptir. Her ne kadar bu belirli model artık Fitbit Ionic ve Fitbit Versa tarafından başarılmış olsa da, hala giymekle gurur duyabileceğiniz akıllı saatlerden biri. Tamamen siyah Blaze Special Edition şu anda Amazon’da yalnızca 169 ABD doları için satılıyor ve daha düşük bir fiyatla bir spor salonu izleyicisini arıyorsanız, başka pek çok Fitbit anlaşması var.

SAMSUNG GEAR SPORT – 190 $

SAMSUNG GEAR SPORT - 190 $
SAMSUNG GEAR SPORT – 190 $

Daha klasik bir görünüme sahip bir spor saati izlemek istiyorsanız, diğer yandan, günlük aktivite seviyenizi, kalp atış hızınızı ve daha fazlasını takip etmenize yardımcı olan mükemmel Samsung Gear Sport’a göz atın. Bu Samsung akıllı saat, atılan adımlar, yakılan kaloriler, kalp atış hızı ve uyku kalitesi dahil olmak üzere aktivite seviyenizi yakından izlemek için çok çeşitli izleme sensörleri kullanır. Koşma, yüzme ve bisiklete binme gibi farklı türde fiziksel aktiviteleri bile otomatik olarak tanımlayabilir. Smartwatch 164 feet derinliğe kadar suya dayanıklıdır ve iOS veya Android akıllı telefonunuzdan gelen metin ve diğer uyarılarla birlikte gerçek zamanlı aktivite istatistiklerini görüntüleyen kavisli, tam renkli süper AMOLED ekrana sahiptir.

Dahili GPS size doğru gerçek zamanlı istatistikler de sağlar. Saat , hedefler belirlemek, lider tablolarını kontrol etmek, yarışmalara adım atmak için diğerlerine meydan okumak ve egzersiz sonuçlarını bir düğmeye dokunarak paylaşmak için kullanabileceğiniz S Health uygulamasını içeriyor. Smartwatch aynı zamanda bağımsız bir müzik çalar olarak da görev yapar, böylece favori müziğinizi Gear Sport’unuza kaydedebilir veya milyonlarca şarkıya erişmek için Spotify ile telefonunuza bağlanabilirsiniz. Birlikte verilen kızakla şarj etmek kolaydır. 71 $ indirimden sonra Amazon’dan 228 $ karşılığında Samsung Gear Sport’a puan verin. Stok sınırlıdır (özellikle siyah model için), bu nedenle hızlı davranın.

Daha fazla smartwatch fiyatları mı arıyorsunuz ? Bul Elma İzle fırsatları , iPad fiyatlarını , iPhone fırsatları ve küratörlüğünü fırsatlar sayfasında çok daha fazlası.

One response to “Nisan 2019 için en iyi smartwatch fırsatlarını araştırın”

    Leave a Reply