En İyi Nintendo Switch Oyunları

Şu anda alabileceğiniz en sıcak Nintendo Switch oyunları

En İyi Nintendo Switch Oyunları (Nisan 2019)
En İyi Nintendo Switch Oyunları (Nisan 2019)

Nintendo Switch geçen yıl başlatıldığından bu yana gözyaşı olmuştur. 2017’nin Yılın Oyunu ( Zelda Efsanesi: Çılgınlığın Nefesi) olmasının sona ermesiyle güçlü bir şekilde başladı ve bu yıl Octopath Traveler ve Mario Tennis Aces gibi bağımlılık yaratan eğlenceli oyunların saltanatıyla bu ivmeyi sürdürdü .

Switch, birinci taraf Nintendo unvanları için iyi bir platform değil , çok çeşitli üçüncü taraf rol oynama, strateji, aksiyon, macera, atıcı ve daha birçok gruba ev sahipliği yapıyor. Kitaplığınıza eklemek için daha fazla oyun aramak için bir Switch almak veya aramaya başlamak istiyorsanız, bugün mevcut olan en iyi Nintendo Switch oyunlarının bir listesini hazırladık.

Aksiyon Oyunları

ENTER THE GUNGEON

ENTER THE GUNGEON
ENTER THE GUNGEON

Dodge Roll tarafından geliştirilen ve ünlü indie stüdyosu Devolver Digital tarafından yayınlanan Enter Gungeon , Switch’in mutlak zorunluluklu indie oyunlarından biridir. Gungeon’a girin, seğirmeli çekim mekaniği ve ortaya çıkarmak için bol miktarda ganimet bulunan zorlu bir zindan tarayıcısı. Geleneksel anlamda olmasa da, aynı zamanda bir roguelike. Tüm odalar aynı kalıyor, ama düşman, hazine ve odanın konumu rastgele üretiliyor.

Zindanda daha derin ve daha derinlerde çalışmak, değerli ödüllerle dolu zor bir iştir. Harika mekanik, eğlendirici ve her karanlık köşede keşfedilecek gizemlerle Enter a Gungeon büyüleyici bir aksiyon deneyimi. Her ne kadar PS4, Xbox One ve PC’de mevcut olsa da, yukarıdan aşağıya retro estetik, Nintendo Switch üzerindeki el modunda oynarken harika hissettiriyor.

APE OUT

APE OUT
APE OUT

Ape Out , insanları kanla ıslatılmış bir uzuv yığınına doğru patlatan bir maymunun oynadığı tepeden aşağı öldürme festivalidir . Devolver Digital’in son oyunu basit ama harika. Oyunun dört bölümünün her birinde, bir maymundan esaretten özgürlüğe doğru gezinmekle görevlendiriliyorsunuz. Özgürlüğe giden yol, soru sormak yerine ateş edecek silahla koruma görevlileri ile kaplıdır. Neyse ki, her koruyucuyu iterek onları yağmaya çevirebilir ya da kenara atmadan önce bunları vücut kalkanları olarak kullanabilirsiniz.

Ape Out , ekranda olanlarla etkileşime giren jazzy soundtrack sayesinde bağımlılık yaratan bir ritim sürdürüyor. Trampet davulları sürekli olarak dövülerek, tehlikedeyken hızı yakaladılar ve zillerin düşmanların ölümlerini işaretlemek için çarpması. Maymun zordur ama asla haksızlık hissetmez. Rastgeleleştirme, art arda yapılan her yeniden denemenin en sonuncusu kadar yoğun hissetmesini sağlar.

DARK SOULS: REMASTERED

DARK SOULS: REMASTERED
DARK SOULS: REMASTERED

Biraz sonra gelse de, Xbox One ve PS4 versiyonları kadar güzel olmasa da, Dark Souls: Switch üzerinde Remastered , halindeyken en zorlu aksiyon oyununu oynamanın tek yolu. Performans açısından orjinalinden büyük bir adım.

Karanlık Ruhlar , affetmeyen zorlukları, titiz tasarımları ve yalnızca karmaşık mücadele sistemlerini öğrenmek için zaman ayıranları ödüllendiren bir oyun döngüsü için modern bir klasik . Evet, Karanlık Ruhlar herkes için değildir, ancak bu zorluğa hazırsanız, bu türde nadiren bulunan bir memnuniyet düzeyi sağlayabilir.

STARLINK: BATTLE FOR ATLAS

STARLINK: BATTLE FOR ATLAS
STARLINK: BATTLE FOR ATLAS

Seni oyuncak almaya zorlamayan Ubisoft’un oyuncak-to-life uzay gemisi, tüm konsollarda mevcuttur, ancak Starlink: Atlas için Savaş gerçekten Switch‘te oynamaya değer. Bunun nedeni Switch’in Star Fox’tan Fox tarafından yönetilmesidir.

Görev hedefleri biraz tekrarlanabilse de, Atlas’ın bilim kurgu dünyası heyecan verici fikstürlerle doludur ve karışımda Fox ile olan hikaye aslında oldukça sağlamdır. İronik olarak, Starlink oldukça zaman içinde ortaya çıkacak en iyi Star Fox oyunudur. Anahtar, kaliteli arcade alanı atıcılarında düşüktür ve Starlink , intergalaktik kaşıntıya uygun şekilde çizik yapar.

Leave a Reply