Bu hafta oynamalısın Bağımlılık Yapacak 5 iPhone Oyunları
Bu hafta oynamalısın Bağımlılık Yapacak 5 iPhone Oyunları

App Store’a gelince, en iyi iPhone oyunlarını bulmak zor olabilir. Yardım etmek için, işte bu hafta indirmeye ve oynamaya değer olduğunu düşündüğümüz oyunların bir listesi. Kişisel tercihiniz ne olursa olsun – ister dövüş oyunu, isterse açık bir RPG, ister sadece iyi bir eski puzzle oyunu – sizi koruduk.

İşte bu hafta oynayacağınız en iyi 5 iPhone oyunumuz:

Mortal Kombat X , Warner Bros tarafından geliştirilen bir dövüş oyunu. ‘ NetherRealm Stüdyoları . In Mortal Kombat X , oyuncular Mortal Kombat savaşçıların kendi takımını yaratacak ve savaşa onlara yol. Oyuncular, diğer takımlarla etkileşime girmelerini sağlayan çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’ta diğerleriyle rekabet edebilir. Oyunda ilerledikçe, skor tablosuna girebilir ve haftalık ödüller kazanabilirsiniz. Oyuncular ayrıca Akrep, Johnny Cage, Sub-Zero ve daha fazlası gibi Mortal Kombat gazileri de toplayabilir.

Pen & Paper 2 Şövalyeleri, Paradox Interactive tarafından geliştirilen sıra tabanlı bir RPG oyunudur. In Pen & Paper 2 Şövalyeleri , her iki oyuncuların rol almak ve ileride sorunlara hazırlamak gerekir. Oyuncular görevleri seçebilir, karşılaşmalarla savaşabilir ve GM’ye şikayette bulunabilir.

Diller: Maç ve Yazım , Tilting Point Spotlight tarafından geliştirilen bir bulmaca oyunudur. Oyuncuların, onları rehin tutan Phoenix tanrısını yenmek için Languinis’e yardım etmesi gerekir. Harfleri ortaya çıkarmak için fayans eşleştirin ve bir sonraki seviyeye geçmek için kelimeler oluşturun. Diller: Maç ve Yazım eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.

Nitro Nation , Osauhing Creative Mobile tarafından geliştirilen bir yarış oyunu. Oyuncular kendi takımlarını oluşturuyor, benzersiz bir araba üretiyor ve 1 / 8’den tam bir kilometreye kadar yarışabiliyor. iOS kullanıcıları üç yeni otomobil arasından seçim yapabilir: Mini Coupé John Cooper İşleri, Ford Shelby GT500 ve Pagani Huayra. Oyuncular bu eşsiz yarış deneyimine bayılacaklar.

Tek Kaçış Escape , Küçük Dev Oyunlar tarafından geliştirilen uçan bir oyundur. Tek bir kuşla başlayan oyuncular Frankie, kötü Dr. Rooster’ın laboratuarından Oddwings’i kurtarmak için görevleri tamamladılar ve sonsuz hayatta kalma savaşı yaptılar. Oyuncuların doktorun tehlikeli tuzakları ve hava bombaları, zehirli gazlar ve diğer egzotik tehlikeler gibi engelleri aşması gerekir.

Leave a Reply