2019’da formda olmak için satın alabileceğiniz en iyi koşu saatleri

İster deneyimli bir koşucu olun, isterse sadece kanepenize başlayın, smartwatch koşucular için harika bir yardımcı olabilir. İlerlemenizi izlemek ve koşularınızı planlamak için mükemmeldirler. Her bütçeye göre koşucular için en iyi saatler listesini bir araya getirdik.

GPS özellikli olmayan spor izleyicileri hakkında bir uyarı

Listeye girmeden önce, popüler GPS takip cihazlarıyla ilgili olmayan ve popüler GPS takip cihazlarıyla ilgili bir danışma sözcüğü bize bildirin. Koşucular için doğru GPS izlemenin önemini vurgulayamayız. Daha önce AndroidPIT hakkında yazdığımız gibi , adım sayaçları koşucular için büyük ölçüde yararsızdır. Sonuç olarak, bu listeden doğru GPS izleme özelliği bulunmayan herhangi bir smartwatch veya fitness takipçisini filtreledik.

Büyük bütçeler için en iyisi: 400 $ +

Garmin Forerunner 935

Garmin Forerunner 935, bütçe gerçekten bir endişe değilse, saatler çalıştıran bir babadır. Garmin daha pahalı bir saat olan Fenix ​​5 Plus’ı kullanıyor, ancak bu çok sporlu dayanıklılık aktiviteleri için daha uygun ve sadece çalıştırmak için kullanmak istiyorsanız 935’ten daha fazlasını sunmuyor.

Garmin Forerunner 935
Garmin Forerunner 935

Son derece hassas GPS takibinin yanı sıra, Forerunner 935, kadans, zemin teması süresi, dikey salınım ve VO2 gibi birçok gelişmiş ölçüm içeriyor. Hatta yaptığınız işten kurtarmanın ne kadar süreceği konusunda size tavsiyelerde bulunabilir. Tam şarjla 50 saate kadar çalışır ve Garmin’in IQ Connect yazılımını kullanarak akıllı telefonunuza bağlanır.

Bağlantı : Bluetooth Smart. Pil ömrü : 50 saate kadar.

Satın Almak İçin Tıkla

Polar Vantage V

Garmin ile birlikte Polar çalışan saat işinde büyük bir oyuncu. Şirketin amiral gemisi koşu saati olan Polar Vantage, bir dizi özellik ile birlikte geliyor – bir kalp atış hızı monitörü, geri bildirim geri bildirimi ve eğitim programı yazılımı. Vantage V, her durumda efor seviyelerini ölçmenize izin veren benzersiz bir Koşu Gücüne sahiptir. Profesyonel koşucular bu tür bir teknolojiyi yarışın belirli aşamalarını yönetmek için kullanırlar ve ne zaman zorlanacaklarını tam olarak bilirler.

Polar Vantage V
Polar Vantage V

Bağlantı : Bluetooth Smart. Pil ömrü : 40 saate kadar.

Satın Almak İçin Tıkla

Apple Watch Serisi 4

Kesinlikle bir koşucunun saati değil, ancak Apple Watch Series 4 , doğru GPS özelliği ile koşularınızı takip etmekte hala iyi bir iş çıkarıyor. Oradaki herhangi bir akıllı saatte en hızlı bağlantı sağlayan GPS’ten biridir. Ayrıca, yeni geliştirilmiş kalp atış hızı izleme teknolojisi, sadece egzersiz saatini kullananlar için pozitif olabilir. Ayrıca, favori çalışan müziklerinizi ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm üçüncü taraf uygulama desteğini kaydetmek için bol miktarda saklama alanı da bulunmaktadır. Apple Watch Series 4, profesyonel koşucuların seçimi olmayabilir, ancak özel bir cihaza ihtiyaç duymayan sıradan sporcular için, gayet iyi olmaktan fazlasını yapacak.

Apple Watch Serisi 4
Apple Watch Serisi 4

Bağlanabilirlik : Bluetooth 5.0, 4G / LTE, Wi-FI. Pil ömrü : 18 saate kadar.

Satın Almak İçin Tıkla

Orta sınıfın en iyisi $ 200 +

Fitbit İyonik

Fitbit fitness takipçileri, genel olarak koşucular için ideal değildir. Bunun dışında Fitbit İon . Sağlam GPS takibinden daha fazlasını sunar. Fitbit Ionic ayrıca sizi uzun süredir devam eden dolandırıcılık olarak motive etmek için kişiselleştirilmiş sesli koçluğa sahiptir. Ayrıca, antrenmanlarınıza yardımcı olmak için profesyonelce hazırlanmış bir dizi sesli eğitim seansıyla birlikte gelen Fitbit Coach App ile birlikte çalışır. Bir Gorilla Glass ekranı var ve 50 metreye kadar su geçirmez.

Fitbit İyonik
Fitbit İyonik

Bağlanabilirlik : Bluetooth 5.0, Wi-FI, NFC. Pil ömrü : 10 saate kadar.

Satın Almak İçin Tıkla

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport muhtemelen bugün satın alabileceğiniz en şık koşucu koludur. Basit arayüz kullanımı zevktir ve saatin etrafındaki döner çerçeve navigasyonu bir esinti yapar. Ayrıca, çalışırken müzik dinlemek isteyenler için çevrimdışı oyunu destekleyen harika bir Spotify uygulaması da var. NFC de orada, süpermarkete girmeniz ve eve dönerken egzersiz sonrası bir şeyler atmanız gerektiğinde.

Samsung Gear Sport
Samsung Gear Sport

Bağlantı : Bluetooth 4.2, Wi-FI, NFC. Pil ömrü : Üç güne kadar (ortalama kullanıma göre).

Satın Almak İçin Tıkla

Polar M430

Polar M430, şirketin en çok satan koşu saati M400’ün takibi. Saçma ve makul fiyata M400 birkaç yükseltme aldı, M430’u 2018’de kullanılabilen en iyi amaca uygun koşu saatlerinden biri haline getirdi. . Üst düzey Garmin saatlerin gelişmiş özelliklerinden bazılarına sahip değildir, ancak temelini herkesten daha iyi yapan kaya gibi sağlam bir koşu saati için Polar M430’dan başkasına bakmaz.

Bağlantı : Bluetooth 4.2, Wi-FI, NFC. Pil ömrü : Üç güne kadar (ortalama kullanıma göre).

Satın Almak İçin Tıkla

Garmin Öncüsü 235

Garmin Forerunner 235, bugün satın alabileceğiniz en iyi değer koşu saatlerinden biridir. İş dünyasında en iyinin tüm stil ve know-how ile ancak uygun bir fiyatla geliyor. Şirketin doğru GPS izleme teknolojisine sahip, MapMyFitness ve Strava gibi en popüler çalışan uygulamalarla senkronize edilir. Pound için yapılan Pound, Forerunner 235, fiyat etiketinin çok üstüne düştü ve sonuç olarak, çevrimiçi olarak en iyi çalışan saatler listesinde göreceksiniz – ve iyi bir nedenle.

Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235

Bağlantı : Bluetooth. Pil ömrü : 16 saate kadar.

Satın Almak İçin Tıkla

En iyi bütçe koşu saatleri: 200 Doların altında

TomTom Spark 3

Otomobiller için uydu navigasyon cihazlarıyla en çok tanınan TomTom, çalışan saatler dünyasına dallandı. GPS takibi açısından bankada çok fazla şey olduğundan, koşu rotalarınızı doğru bir şekilde izlemek için TomTom Spark 3 cihazına güvenebilirsiniz. Ayrıca GPX rotalarını yüklemenizi ve bileğinizdeki Spark 3’ü takip etmenizi sağlayan hoş bir Rota Keşfi özelliği de var – oldukça havalı!

Bağlantı : Bluetooth. Pil ömrü : 11 saate kadar.

Satın Almak İçin Tıkla

Samsung Gear Fit 2

Samsung Gear Fit 2, temelleri oldukça iyi yapan, hafif ve uygun fiyatlı bir koşu saatinden biridir. Kavisli bir AMOLED ekrana, nabız sensörüne ve dahili bir MP3 çalara sahiptir. Aynı zamanda su ve toza karşı korumalıdır. Sadece 50 gramda gelen Fit 2, bugün alabileceğiniz en şık ve en şık koşu saatlerinden biridir. Ciddi bir eğitim için daha gelişmiş özelliklerden bazıları olmayabilir, ancak sıradan koşucular için basit ve etkili bir takip aracıdır.

Samsung Gear Fit 2
Samsung Gear Fit 2

Bağlantı : Bluetooth. Pil ömrü : 3 güne kadar (ortalama kullanıma göre).

Satın Almak İçin Tıkla

Koşu saatleri arasında en sevdiğiniz saat hangisidir? Bir öneriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Leave a Reply